Wyprawy Enduro

/ +48 602 290 536 / +48 510 235 464 /Home site / Site map / Contact/

Języki
 
Pakiet 2 dniowy COUNTRY
 
Data wyprawy: 2014-05-08
Ilość miejsc: minimum 4 miejsc
 
 
Pakiet 2 dniowy VIP
 
Data wyprawy: 2014-04-08
Ilość miejsc: 4 miejsc
 
 
O nas
A A A
        

Mało kto lubi pisać o sobie, my również mamy z tym problem, ale nie mamy problemu z pisaniem o naszej pasji, w końcu ... ona to MY. Od wielu lat jesteśmy zapalonymi wielbicielami dwóch spalinowych kółek. Braliśmy udział w wielu zawodach enduro, zdobylismy cenne doświadczenie na wielu torach , przejechaliśmy tysiące kilometrów po różnego rodzaju trasach, zdobyliśmy niejeden podjazd.Teraz chcemy podzielić się tym doświadczeniem z Wami. Chcemy pokazać co znaczy prawdziwy enduro survival, nauczyć Was jak można realizować swoją pasję i pokonywać lęki. Chcemy udowodnić, że jazda to prawdziwa przyjemność i przede wszystkim samorealizacja. To dla Was przygotowaliśmy szkołę dla początkujących oraz specjalną ofertę dla "enduro-wiczów". Daj pochłonąć się naszej pasji i zdobądź z nami niejeden nieprzetarty szlak. 

NASZA DRUŻYNA

 

Paweł - przewodnik, instruktor, dwukrotny międzynarodowy Mistrz Polski i Mistrz Polski w jeździe na skuterach śnieżnych, Mistrz Polski w skokach na skuterach śnieżnych, uczestnik Erzberg Rodeo oraz innych zawodów enduro.

 

Michał -  realizator rodzinnej enduro tradycji, Mistrz Polski Super Enduro, uczestnik zawodów w Rumuni, Erzberg Rodeo oraz innych zawodów enduro i motocross.

 

Ala - oprawa techniczna, organizator wypraw, początkujący motocross-owiec ;-)

 

Video Relacje Wyprawy Enduro Szkoła Enduro Galeria zdjęć